O NAS

O nas

  • Każdego klienta traktujemy tak samo. Nie proponujemy pakietów dla kampanii Google Ads czy pozycjonowania. Dbamy o nie, wprowadzamy zmiany zawsze wtedy, kiedy są potrzebne,  niezależnie od zakresu niezbędnych innowacji.
  • Działamy na wielu polach. Social media, Google Ads, pozycjonowanie, content marketing, by były efektywne muszą działać spójnie, a pod naszym jest okiem to możliwe.
  • Kreatywność i energia: Najlepsze pomysły dla Twojego biznesu to efekt dynamicznej burzy mózgów, a energii dostarczają nam hektolitry kawy wypijanej przy opracowywaniu projektów

Grafika

Jesteśmy wzrokowcami, nasza kultura opiera się na obrazie, a jeśli coś nie zostało zobaczone, to właściwie nie istnieje. Dlatego tak ważny jest wizualny aspekt działań marketingowych. Nasi graficy mają doświadczenie w projektowaniu spójnych i atrakcyjnych grafik reklamowych. Z przyjemnością będą projektować również dla Ciebie!

Kontakt

Pracujemy i tworzymy dla Ciebie. Nasze wizje łączymy z Twoimi oczekiwaniami, dlatego rozmowa z Tobą poprzedza etap planowania działań. Pamiętamy, że nie musisz wiedzieć wszystkiego o marketingu internetowym, więc w ramach bezpłatnych szkoleń staramy się przekazać Tobie niezbędną wiedzę.