in

Porady Bloomkracego: W jaki sposób zarabiać na YouTube?

W jaki sposób zarabiać na YouTube?  Zamieszczając przydatne i ciekawe porady, śmieszne filmy albo testując różne produkty można zarabiać na YouTube. Ciężko jest określić ile można zarobić, ponieważ jest to uzależnione od różnych czynników.

 

W jaki sposób zarabiać ? Przedstawimy Wam podstawowe podziały. Po pierwsze autor danych filmów zarabia na liczbie wyświetleń. Właściciel może zawrzeć umowę z YouTubem albo siecią partnerską, która pośredniczy między nim a YouTubem. Drugą możliwością zarabiania pieniędzy na YouTubie jest postawienie na popularność i rozpoznawalność twórcy. Jeżeli okażesz się naprawdę dobry w tym co robisz, zostaniesz zauważony. Możesz liczyć wtedy na to, że dana firma sama się do Ciebie zgłosi proponując np. udział w kampaniach albo promowanie konkretnych marek. Innym sposobem jest zarabianie na wyświetlaniu reklam. Na wynagrodzenie z reklam składają się takie czynniki jak liczba wyświetleń, tematyka danego filmu oraz kraj pochodzenia odbiorców. Jeszcze inną możliwością jest „crowdfunding”, czyli zdobycie finansowania od odbiorców. Ciekawym sposobem jest dołączenie do sieci partnerskiej, które pomagają początkującym twórcom poprzez szkolenia, a także optymalizowanie filmów.

Poradnik, jak zarabiać na filmach na Youtube.

Czy wiecie jakich błędów unikać na YouTube? Nasz niezawodny ogrodnik Bloomkracy przygotował dla Was przydatne porady

porady-ogrowthnik-bloomkracy-bloomboard

Wiecie już w jaki sposób można zarabiać na YouTube.  Znacie także podstawowe błędy, których należy unikać. Jeżeli macie ciekawy i oryginalny pomysł, możecie teraz zacząć tworzenie własnych filmów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

33 sposoby na generowanie leadów

Jakie narzędzia marketingowe wykorzystują eksperci? 28 specjalistów i ponad 100 różnych narzędzi